Obsah fóra www.navigatour.cz www.navigatour.cz
Jachtařské fórum

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSS kanálRSS   HodnoceníHodnocení   StatisticsStatistika 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Katamarán Leopard 38

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.navigatour.cz -> Katamarány
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hastrmank

Seaman
Seaman

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 8:48 pm    Předmět: Katamarán Leopard 38 Citovat

Ahoj, loni jsem se svezl na tři měsíce starém katamaránu Leopard 38, výrobce JAR . Všechny otěže svedeny na jedno místo ke kormidlu, u kormidla velký mapový plotr a hlavně vysílačka. Jel jsem z Kremiku do Trsteniku. Posádka 4 rodiny s několika dětmi. Prvně jsem slyšel vysílačku a zprávy o počasí od rána do večera, kolem Korčuly převládali Italové a na 16 se hledali nějací Češi. Leopard na rozdíl od Lagoonů lépe stoupal a krásně se s ním manévrovalo. Není tam skipper kajuta jako na Athéně a Lagoonech, ale to nevadilo spal jsem venku, jinač bych musel spát nahoře v salonu, kde je místa dost.Spouštění gumového člunu pomocí el. navijáku. Velká lednice a mrazák. Jel jsem loni na 5 katamaránech ale Leopard vede. Chartrovka je má pod označením Sunsail 384. Nezvyklá je kotva mezi plovákama až za sítí, i když jsme řetěz jistili šeklem a lanama tak se někdy dostával pod příď plováků. Jinač spokojenost a mohu doporučit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.navigatour.cz -> Katamarány Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: