Obsah fóra www.navigatour.cz www.navigatour.cz
Jachtařské fórum

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 RSS kanálRSS   HodnoceníHodnocení   StatisticsStatistika 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vlajka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.navigatour.cz -> Technika a vybavení
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vyvěšujete na charterových lodích českou vlajku?
ano
65%
 65%  [ 17 ]
ne
34%
 34%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
lubio

Seaman Apprentice
Seaman Apprentice

PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 6:37 pm    Předmět: Citovat

Českou vlajku, vyvěšuji vždycky, jsem hrdý za svou zem, je pravda, že hovada atd. existují a budou existovat dále. Jak,zde bylo psáno chybí lanka na levé straně. Malá klasická vlaječka stačí, jak jsem již několikráte byl rád, když jsem viděl někde českou vlaječku a mohl prohodit pár slov.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PavelD

Seaman Recruit

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 10:36 am    Předmět: Vlajka Citovat

Ahoj všem, jsem čerstvým absolventem a tedy úplný zelenáč. K vánocům jsem dostal naši vlajku v malém formátu. A budu ji vyvěšovat tak, jak se patří. Ráno ji vyvěsím, večer svěsím. Proč tak budu činit? Ze dvou důvodů.

1. Jsem hrdý na naši zemi s jejími klady i zápory. Nejsme o nic víc, ale i o nic méně než jiné země
2. Jelikož jsem zelenáč, budou se mi hodit rady zkušenějších. A věřím tomu, že když se v maríně (nebo kdekoliv) dostanu do nesnází (jako že jistě ano, stejně jako se každý dostal) budou to v první řadě právě češi (pokud se zde budou nacházet) co přispěchají na pomoc, minimálně s radou, jak z té šlamastiky ven. A já jim budu rozumět. Předem vám děkuji.

p.s. a ještě k těm chybějícím lankům pod levým sálingem. Už jsem si koupil karabinky, kladky i lanko. Není nic jednodužšího než to při pronájmu přidělat a po ukončení sundat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda

Master Chief Petty Officer
Master Chief Petty Officer

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 4:49 am    Předmět: Citovat

Chybějící lanko na levém sálingu.

Provázek, ze kterého vyrobím lanko pod levý sáling, mi vždy bez problémů dají technici při přebírání lodě.
Není potřeba je sundávat při odevzdávání lodě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.navigatour.cz -> Technika a vybavení Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Přejdi na: